1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zoo (2015-2017)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 19 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Супер серија. Нешто сосема ново, што не сте го виделе претходно.
  Ги сакам повеќето од ликовите во серијата, а развојот на ликовите е одличен. Многу акција, комедијални моменти, раст на карактерот, добра вежба, итн. Има 3 сеозни само. Исто имало и книга според серијава.

  Се работи за млад научник кој се обидува да најде некое објаснување што предизвикува животински напад кај животните.