1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zosto nemam zelba za seks?

Дискусија во 'Канта' започната од germanski, 1 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. germanski

  germanski Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Vo brak deca se e ok a zelbata za seks ja snemuva.Sto e problemot?Dali nekoj ima vakvo iskustvo? :*
   
 2. germanski

  germanski Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Dali mnogu obvrski ili neznam sto e neka mi kaze nekoj??? :(
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.455
  1во пишувај кирилица :)
  2ро нема потреба од нова тема, можеше да прашаш во интимни проблеми

  Jас мислам дека проблемот е до тебе, туку така лесно желба не се губи....A маж ти што вика на ова? Cи му кажала ли како се осеќаш? дека веќе немаш желба за тоа? :^) Xм, не знам многу кратко имаш пишано, така да не верувам дека би знаеле што да те советуваме,опиши ни подетално :)
   
 4. germanski

  germanski Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  zosto mora da pisuvam latinica?dobro e i vaka.
  A toj sto ke vika nisto ceka i posle malku nervoza pa po nekoja kavga i taka. |(
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.455
  Tакво е правилото :) мора на кирилица да се пишува :lol: инаку, па дај малце акција и ти, сексот после кавга секогаш е најубав ;) купи си некоја секси долна облека и .... решен проблем! јас искрено не верувам дека немаш желба за секс, не во 30те, зашто општо познато е дека желбата е тогаш најголема ;)
   
 6. germanski

  germanski Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  a kako e kaj tebe dali sekogas si rasolozena za seks
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има ваква тема, можеш да ја побараш и да се обратиш таму :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.