Д-р Билјана Давчева

Дискусија во 'Прашај гинеколог!' започната од antstjnvsk, 26 ноември 2012.

 1. antstjnvsk

  antstjnvsk Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво,

  Би сакала да прашам дали некој има контакт тел. од д-р Билјана Давчева.
   
 2. ariela09

  ariela09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  1.744
  Зошто темава не оди во корпа??? :^)
   

Сподели ја оваа страница