1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашај гинеколог

Консултации со доктори од Универзитетската клиника за гинекологија и акушерство.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. RainBow
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  8.736
 2. bilkata
  Одговори:
  1.428
  Прегледи:
  242.350
 3. Miiaaa98
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4.128
 4. maleckataaa
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  20.294
 5. CrvenoJagotce
  Одговори:
  849
  Прегледи:
  118.119
 6. ezv
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  137.957
 7. Dr.Trajkovski
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  29.484
 8. Fatma88
  Одговори:
  236
  Прегледи:
  96.774
 9. Vanjce09
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6.814
 10. Laura12
  Заклучен(а)

  Бременост

  Одговори:
  81
  Прегледи:
  19.279
 11. crnaaa
  Заклучен(а)

  HPV - тип 16

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  9.595
 12. kristina.1234
  Заклучен(а)

  Прашање

  Одговори:
  71
  Прегледи:
  9.110
 13. Delilahh
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  60.357
 14. lovefashion
  Одговори:
  209
  Прегледи:
  43.364
 15. Mateja1809
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  43.969
 16. nena153
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3.518
 17. simonceee
  Одговори:
  112
  Прегледи:
  51.981
 18. mdb
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  13.328
 19. boyanaici
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14.384
 20. Dr.Aluloski
  Одговори:
  159
  Прегледи:
  71.477
 21. vesnicamk
  Заклучен(а)

  Инфекции

  Одговори:
  398
  Прегледи:
  91.011
 22. Saraaax3
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2.061

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...