1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовни проблеми

Побарајте совет за вашата врска и проблемите на љубовен план.

Подреди по:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Persefona
  Одговори:
  7.077
  Прегледи:
  483.743
 2. GregTyler
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  16.319
 3. Vaga07
  Одговори:
  346
  Прегледи:
  37.176
 4. lili22
  Одговори:
  272
  Прегледи:
  32.924
 5. Alexbroken
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.515
 6. MalataNena
  Одговори:
  189
  Прегледи:
  22.956
 7. dead.flower23
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  11.742
 8. peperutka56
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  11.374
 9. sillygirl
  Одговори:
  235
  Прегледи:
  27.338
 10. spanskaserija
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  18.891
 11. Metandimetil
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.320
 12. herbst-girl
  Одговори:
  160
  Прегледи:
  17.263
 13. brmbrmbrm
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3.215
 14. baby87
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2.278
 15. Angelaphtt
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.340
 16. pocetna
  Одговори:
  324
  Прегледи:
  35.633
 17. LittleBadGirl666
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  6.852
 18. Frosin4e
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  13.303
 19. Selenaab
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  5.653
 20. Emily Dora
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3.562

Опции за редоследот на темите

Се вчитува...