1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!

Дискусија во 'Канта' започната од AzSxDc, 21 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. AzSxDc

    AzSxDc Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    100
    Допаѓања:
    24
    пред година ипол имав врска со едно машко од другиот клас но тоа не беше врска како врска то беше онака едноставно речено како шема секоја недела потоа јако се искатавме и по некое време почна да ми пишува стално на чет нормало јас му враќав не можев никако да го заборавам :( Но по некое време тој се смува со мојата другаракаа кога јас дознав за тоа незнаев што да правам Нормално...Но за да му се одмаздам јас го смував неговиот другар/братучед и ако тоа ми беше многу голема грешка. :worried: и скоро една година се немав со никој смувано...на Матура кај братучеда ми го запознав незјзиниот внук и тогаш мислам дека се вљубив во него. :D Но точно пред еден месец бев на поседок кај братучеда ми и тој исто така беше таму ,братучеда ми учеше а тој ме залапа и јас во тој монент незнаев што да правам :( и другиот ден се смувавме...и мислам дека братучеда ми дозна за тоа ;( и сега незнам што да правам!?
     
  2. Lov3

    Lov3 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 октомври 2010
    Пораки:
    774
    Допаѓања:
    1.886
    vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/4060.html ;)

    Имаш тема за љубовни проблеми, не мораше нова да отвараш. ;)

    Извини, ама не ти го разбирам прашањето и проблемот...? :^)

    И пред да отвараш нова тема, провери дали веќе има таква тема, оваа ти е втора дупла што ја имаш отворено. ;)
     
  3. verica94

    verica94 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јули 2011
    Пораки:
    298
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    razmisli koj ti se svigja i so nego bidi ti e gajle za drugite ;)
     
  4. simoncelicius

    simoncelicius Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    3.523
    Допаѓања:
    7.727
    Пол:
    Женски
    си раскажа цела сторија и на крај праша со да праиш? не сваќам кој е проблемот? кажи го конкретно проблемот за да ти помогнеме
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.