1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!

Дискусија во 'Канта' започната од AzSxDc, 21 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AzSxDc

  AzSxDc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  пред година ипол имав врска со едно машко од другиот клас но тоа не беше врска како врска то беше онака едноставно речено како шема секоја недела потоа јако се искатавме и по некое време почна да ми пишува стално на чет нормало јас му враќав не можев никако да го заборавам :( Но по некое време тој се смува со мојата другаракаа кога јас дознав за тоа незнаев што да правам Нормално...Но за да му се одмаздам јас го смував неговиот другар/братучед и ако тоа ми беше многу голема грешка. :worried: и скоро една година се немав со никој смувано...на Матура кај братучеда ми го запознав незјзиниот внук и тогаш мислам дека се вљубив во него. :D Но точно пред еден месец бев на поседок кај братучеда ми и тој исто така беше таму ,братучеда ми учеше а тој ме залапа и јас во тој монент незнаев што да правам :( и другиот ден се смувавме...и мислам дека братучеда ми дозна за тоа ;( и сега незнам што да правам!?
   
 2. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/4060.html ;)

  Имаш тема за љубовни проблеми, не мораше нова да отвараш. ;)

  Извини, ама не ти го разбирам прашањето и проблемот...? :^)

  И пред да отвараш нова тема, провери дали веќе има таква тема, оваа ти е втора дупла што ја имаш отворено. ;)
   
 3. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  razmisli koj ti se svigja i so nego bidi ti e gajle za drugite ;)
   
 4. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.538
  Допаѓања:
  7.822
  Пол:
  Женски
  си раскажа цела сторија и на крај праша со да праиш? не сваќам кој е проблемот? кажи го конкретно проблемот за да ти помогнеме
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.