Љубовна поема за него(тажна или среќна)

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 17 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  224
  Оваа група е со цел да се отворите длабоко во себе ако имате некоја среќна или несреќна љубов со што ке испадне една убава поема на која сите ке му се восхитуваат! :) :) :) :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.