1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовни изреки

Дискусија во 'Канта' започната од angel92, 12 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.248
  Допаѓања:
  1.730
  Нормално дека на својата половина, сакате да им искажете љубов и кога не сте со нив. Темава ја отворам со цел да се скрати времето на барање изреки, кога можете тука да погледнете.  1.Last night I matched each star with a reason for loving you. I was doing great until I ran out of stars.

  2.Darling, the more I think of you, the more I miss you. The more I miss you, the more I think of you.

  3.They say that Disney World is the most happiest place on earth. Obviously, they have never been in your arms.

  4.I'm going to write on all the bricks I MISS U and I wish that one falls on your head,so that you know how it hurts when you miss someone special like you.

  5.The silence of a kiss is worth a million words. A simple kiss in silence can change your world!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.