1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Љубовни роденденски пораки

Дискусија во 'Врски' започната од skorpija1992, 9 февруари 2010.

 1. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  лелеее на дечкото му е роденден во четврток а незз каква порака да му напишам да биде љубовна но во истиот момент да му го честитам и роденденот
  фала однапред :lol: :lol: :lol:
   
 2. fannya

  fannya Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  Na ovoj den ti posakuvam
  postela od rozi,
  ljubov vo neograniceni dozi i
  sex vo najrazlicni pozi SREKEN RODENDEN!
   
  На ...adri19 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. emi.85

  emi.85 Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Роденденска љубовна порака...

  Утре му е роденден на дечко ми и итно ми треба некоја романтична љубовна порака.Ве молам помогнете!
   
 4. Unicornn

  Unicornn Нов член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Кажете ми љубовно писмо за роденденн
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Ако можете да ми кажете љубовна порака за девојка. Подолга и со рима.
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Кажете ми порака за роденден на девојка.
  Пратете ми во пп. Ми треба за денес.