Љубомора

Дискусија во 'Канта' започната од Sexy99, 16 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sexy99

  Sexy99 Нов член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Мојот дечко е многу љубоморен скоро за се..дали и вас ви се случуа тоа?
   
 2. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
 3. Sexy99

  Sexy99 Нов член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.