1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

АВОН

Дискусија во 'Канта' започната од bile991, 31 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  Здраво девојки,
  Сакам да ве прашам дали користите козметика од АВОН и колку често. Задоволни ли сте ?
  Јас ја користам веке 3 години и сум презадоволна. :)
  Доколку ве интересира некој производ може слободно да ме прашате ќе ви објаснам.
  Поздрав
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.051
  Јас мислам дека има веќе ваква тема..Пред да отварате нова тема разгледајте подобро дали ја има веќе.
   
 3. bile991

  bile991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  10
  Има ама е затворена.
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.056
  Допаѓања:
  199.236
  Пол:
  Женски
  Затоа што веќе постои друга... пронајди ја во тело - Орифлејм или Авон.
   
 5. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои таква тема. Еве линк: telo/orifleim-ili-avon-t1623/
   
  На Change. му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.