1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Абдоменален серклаж

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од natalija86, 6 септември 2016.

 1. natalija86

  natalija86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  175
  Почитувани,
  Ве молам ако можете да споделите кој имал искуство со трансабдоменален/абдоменален серклаж,многу малку пишува на Google за овој вид серклаж,..
   
 2. natalija86

  natalija86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  175
  Ве молам некој ако може да сподели искуство,..битно ми е