Абдоменален серклаж

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од natalija86, 6 септември 2016.

 1. natalija86

  natalija86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  175
  Почитувани,
  Ве молам ако можете да споделите кој имал искуство со трансабдоменален/абдоменален серклаж,многу малку пишува на Google за овој вид серклаж,..
   
 2. natalija86

  natalija86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  175
  Ве молам некој ако може да сподели искуство,..битно ми е