1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Алергии и астми

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од bebaa, 6 април 2016.

 1. bebaa

  bebaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2011
  Пораки:
  2.560
  Допаѓања:
  4.451
  Пол:
  Женски
  Неможев да најдам ваква тема,ако има нека биде префрлено прашањето во постоечката тема.Мажотми има асматична алергија и апчињава што ги пие секоја пролет со години веке не му делуваат па сака да оди на приватен алерголог или пулмолог.Ме интересира дали некој бил или познава искуство од др Ани Видоевска од пулмомедика?Или пак ако знае како да закажам преглед кај др Дејан Докиќ на приватно не преку матичен.На пулмологија не закажувале телефонски ми дадоа некој број ако сум го башла докторот да сум си закажела.Се мислиме и во систина дали да одиме па ако има некој од таму искуство нека пише.