1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антитела на ацетилхолински рецептори

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Petrana, 15 мај 2012.

 1. Petrana

  Petrana Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Во која лабораторија може да се направи оваа анализа на крвта?
   
 2. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.024
  во авицена