1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апликации/игри на телефон

Дискусија во 'Канта' започната од MermaidKiky, 29 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MermaidKiky

  MermaidKiky Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Кои се вашите омилени апликации/игри на вашиот мобилен телефон? :)
  Ако има некаде ваква тема,слободно у канта :devil:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.