Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апокалипса

Дискусија во 'Канта' започната од ma4o4female, 8 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  351
  Ме инспирираше видеото од А1 ексклузив. Што мислите за ова и колку сте запознати? Дали верувате? Не мора да го коментирате видеото, туку да ми кажете како го сфаќате сето ова?!?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.