Форумџика на годината 2020

Аптеки

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од pink4ever, 16 декември 2010.

 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.009
  Во болниците и аптеките долго се чека затоа што времето лечи се’. :lol:

  Како сте задоволни од работењето и снабденоста во аптеките?
  Ви се случило ли некое интересно искуство ? :?:
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.813
  Пол:
  Женски
  Јас од Зегин си купувам обично апчиња и масла за косата и сум задоволна :lol: најефтино е во Зегин, малце треба да поработат на односот со муштериите ама сепак тоа е до личноста. Јас учам фармација и летото бев на пракса во една аптека и влегува една постара жена и ми вика дајте ми од оние за притисок апчињата хахаха :lol: сепак интересна работа е бара учење ама се исплаќа :lol:
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Јас најчесто до зегин си купувам и сум задоволна.....малку треба да поработата на односот со муштериите ама тоа е ....
   
 4. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.156
  Допаѓања:
  67.677
  Пол:
  Женски
  јас сум редовна во зегин во порта влае и сум задоволна премногу од односот на вработените,и по 10 минути ми објаснуваат некогаш,повеке и од доктор,алал да им е!
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.956
  Пол:
  Женски
  Скоро секогаш во Зегин, и искрено до сега не сум заприметила некоја од вработените на која би и дала замерка поголема,услужни се.
  Но да бидеме реални и кај нив знае да се погоди по некој намќор.
   
 6. tessi

  tessi Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  504
  Редовно купувам во Зегин затоа што ми се најблиску,а и можам да најдам се што ми треба во секое време.За односот на вработените немам никаква замерка,зошто према мене секогаш биле услужливи и расположени да ми дадат одговор на секое поставено прашање
   
 7. majafimceva

  majafimceva Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  17
  И ја најчесто купувам од Зегин некако најснабдени ми се тие, и онака ок ми се тие што работат таму се нема погодено до сега некоја брлива :D :D :D :D
   
 8. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.158
  Допаѓања:
  5.359
  Пол:
  Женски
  Некој од членовиве на фемина да не работи во аптека или нивни блиски да прашам за едни апчиња што ми се многу битни дали ги има?