Арапско погодување на судбината

Дискусија во 'Форумски игри' започната од m.a.f.i, 13 септември 2012.

 1. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  извини душо нема одговор. поздрав
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  арапско погодување на судбината

  Прашање:13

  Броеви: 3,5,7
   
 3. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
  арапско погодување на судбината

  прашање број 2
  1 5 7 :)
   
 4. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  пишува баш нема да мисли на тебе :^) ;( ;(
  поздрав мила :*
   
 5. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  душо нема одговор извини
   
 6. lalita

  lalita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  18-то прашање
  531 :?: :)
   
 7. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  срце одложи го патот бидејќи ќе се покаеш ако патуваш.. :^)
   
 8. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.128
  Допаѓања:
  12.500
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  14 broevi 3 5 9
   
 9. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  мила нема одговор.. :* :*
   
 10. lalita

  lalita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  :( ;( баш ми се патуваше
  како и да е фала пуфчее :*
   
 11. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  извини ама така пишува... ;(
  поздрав мила :*
   
 12. KalaV

  KalaV Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  298
  арапско погодување на судбината

  Прашање бр 5
  броеви 4 5 и 7 :)
  па да видеме :)
   
 13. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  арапско погодување на судбината

  Прашање 10.
  Одговори 3,5,7.
   
 14. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  521
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  Прашање број 1 и броевите 1. 1. 9. :lol:
   
 15. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  број 4 не може ..можеш да бираш меѓу 1 3 5 7 9 или пак исти пример 1 1 1 или 5 5 9.поздрав
   
 16. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  нема одговор мила
   
 17. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  не се знае.. ;( ;(
   
 18. MerlinMonro8

  MerlinMonro8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  206
  арапско погодување на судбината

  Прашање 20
  7,7,3 :)
   
 19. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  нема одговор мила
   
 20. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  одам да спијам поздрав до сите сабајле ќе одговорам на вашите прашања. поздрааааааавввв најголем