1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Арапско погодување на судбината

Дискусија во 'Форумски игри' започната од m.a.f.i, 13 септември 2012.

 1. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  хаха епа добро... поздрав мила
   
 2. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.884
  Допаѓања:
  4.879
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  Прашање број 3
  Броеви : 9,3,7
   
 3. brokenHeartgirl

  brokenHeartgirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  15
  арапско погодување на судбината

  Прашање број 3 а броеви 1, 3 и 7
   
 4. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  Нема љубов. :sweat: ;(
  ај други броеви ова не се важи.хахах
   
 5. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  подалеку од таа љубов не ти е искрена. ;(
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  m.a.f.i мора да се редоследно броевите? или може и пример 979?
   
 7. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  срце кое прашање го бираш?
   
 8. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  може како сакаш ти.. а може и 1 1 1 пример исти бројки како сакаш
   
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  за 3 исти знам, ама јас си мислев мора редоследно.....ааа епа ај истиве прашања, ќе си ги пишпам со нови бројки. Зошто јас сабајле ги пишував така редоследно мислејќи дека мора така.
   
 10. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  Искрено те сака :D :D
  извини не те видов ...
   
 11. teletabis4e

  teletabis4e Нов член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  27
  арапско погодување на судбината

  Третото
   
 12. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  подалеку од таа љубов не е искрена.. :*
   
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  за 3 исти знаев, ама јас си мислев мора редоследно,зошто сакав други бројки,ама си велам море редоследно да не треба.....ама чим не мора епа ај истиве прашања, со нови бројки

  прашање 3
  бр.777

  прашање 4
  бр.393

  прашање 12
  бр.975

  прашање 13
  бр.595

  прашање 14
  бр.333

  прањање 16
  бр.111
   
 14. lelica

  lelica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  9
  арапско погодување на судбината

  M.A.F.I. чекам одговор на прашање бр. 3 броеви 355,фала однапред :)
   
 15. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  хаха ајде да пробаме со нови :D
  1.има љубов
  2.имаш ретко искрен и чесен партнер
  3.нема ни да дојде до неа ќе се расипе
  4.малку постара личност но не грижи се срцето и е младо
  5.две
  6.многубројни се тешко
  :* :* :*
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 16. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  искрено те сака.поздрав мила :* :* :*
   
 17. lelica

  lelica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  9
  арапско погодување на судбината

  ти благодарам :hug: :hug: ,и морам да ти кажам дека најверојатно тоа што ми кажа е точно :) , бидејки во еден месец ти си втора која ми го кажува истото за ова прашање, пред некое време бев кај жена која гледа ,(гатачка) и таа истото го вика :)
   
 18. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  арапско погодување на судбината

  ххах мило ми е сакајте се и уживајте!!!
   
 19. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  739
  Допаѓања:
  1.216
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  Прашање 4.
  Броеви 3 7 9 :)
   
 20. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  арапско погодување на судбината

  Прашање 20
  броеви 3, 5, 9 :)