Арапско погодување на судбината

Дискусија во 'Форумски игри' започната од m.a.f.i, 13 септември 2012.

 1. renata76

  renata76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  32
  арапско погодување на судбината

  ти благодарам
   
 2. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  фала ти дај боже да биде така :rofl: :* :*
   
 3. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  не се секирај пророчица мафи чим кажува мора да биде така :D :D
  поздрав :*
   
 4. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  5.128
  Допаѓања:
  66.157
  арапско погодување на судбината

  12 прашање :D
  1,5,9 ;)
   
 5. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

  5.дали мисли на мене? 3.5.7
  17.каква среќа ќе имам денес? 5.5.1
  16.дали ќе ја победам соперничката? 3.5.9
  8.дали ќе ми се исполни желбата? 1.3.3 и толку :D
   
 6. padme1517

  padme1517 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  14
  арапско погодување на судбината

  5.Дали мисли на мене? и 1,5,7
   
 7. zaljubenakiss

  zaljubenakiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  0
  арапско погодување на судбината

  прашање 14
  броеви 1,3,5
   
 8. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.382
  Допаѓања:
  49.839
  арапско погодување на судбината

  Дајте и на мене бе :wasntme:
  11.дали ќе добијам лотарија? - 249
  13.каков Ќе ми биде сопругот? -512
  20.дали ќе живеам во странство? -488

  Очекувам пари, французин и пат за Канада...немој да ме разочаруваш.. :?:
   
 9. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  твојата свадба повлекува со себе и некоја омраза :*
   
 10. rak4estip

  rak4estip Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2012
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  арапско погодување на судбината

  .дали ќе ми дојде саканата личност?(159)
   
 11. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  1.има подобра и побитна работа
  2.биди претпазлива лошо ти се пишува денес
  3.само со својата добрина и карактер
  4.ќе се исполни зарем уште прашуваш.
  поздрав :* :*
   
 12. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  понекогаш кога е осамен :* :* :*
   
 13. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  нема со своја вина
  ајде друг број ова не се важи
  не се секирај :* :* :*
   
 14. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  душо не може овие бројки...поздрав
   
 15. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  еве го трча накај тебе , шири ги рацете. :* :* :* :*
   
  На rak4estip му/ѝ се допаѓа ова.
 16. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  арапско погодување на судбината

   
 17. rak4estip

  rak4estip Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2012
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  арапско погодување на судбината

  me izraduva mufi <3 pozz
   
 18. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  бирај други бројчиња да пробаме пак.. :D :D
  ајде мила
   
 19. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.382
  Допаѓања:
  49.839
  арапско погодување на судбината

  Лелееее, ја па трчајќи по куферот, не видов :rofl:
  11 - 379
  13 -599
  20 -937
   
  На lelica му/ѝ се допаѓа ова.
 20. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  арапско погодување на судбината

  не муфи срце мафи хахах