1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Арганово масло за коса

Дискусија во 'Канта' започната од Saraa, 13 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.436
  Допаѓања:
  7.387
  Пол:
  Женски
  Здраво, незнам дали постои ваква тема, доколку постои нека оди во канта.

  Ме интересира дали користите арганово масло за коса, дали има резултати од користењето и после колку време се забележуваат резултатите.
  Какво арганово масло користите, од каде сте го набавиле и по која цена сте го купиле.
  Би сакала да ги прочитам вашите мислења.
  Поздрав :*
   
 2. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
 3. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  2.915
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.