1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Артоскопија на рамо

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Sanjolaaa, 1 август 2020.

 1. Sanjolaaa

  Sanjolaaa Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите,

  Сакам да ве прашам дали некој има направено Артоскопија на рамо?

  Ако има дали ке мозе да кажете кај кој доктор правевте и дали беше успешна операцијата?

  Два доктори ми дадоа различни дијагнози
  1.SLAP Лезија на рамо кај ДР. Боро Илиев
  2.Некроза на главата на хумерусот на рамо кај Др. Темелковски.

  Ако има некој направено ваква операција ве молам споделете го вашето искуство за да можам полесно да одлучам.

  Фала на сите