1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бакерова циста

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од FlameFairy, 21 април 2011.

 1. FlameFairy

  FlameFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  197
  Дали на некој му е дијагностицирана, или пак можеби некој ја има оперирано? Ако имате некои искуства, ве молам поделете ги.
  П.С. Се извинувам ако има ваква тема.
   
 2. Suzeto

  Suzeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  18
  neznam dali se raboti za toa sto mislam..... voda vo koleno, na eden prijatel bas sega mu vadea so igla,ne bilo tolku mnogu bolno no toj e mnogu straslivec....a i koj ne bi bil :( .............
  kazi ti nesto poveke,mozebi ima nekoj koj moze poveke da ti pomogne.........