1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бакнеж на врат

Дискусија во 'Врски' започната од Martina156, 5 декември 2012.

 1. Martina156

  Martina156 Активен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Нешто најубаво :$
  Како вие го доживувате? :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Се ми се чине дека има ваква тема. Ама, нема веза.

  Он

  Ако нешто највеќе ме пале е бакнежи на вратот. А, он така добро го праве тоа, што... уф. :wasntme: Обожавам ги. Обожавам. Се ежам целата од нив. :angel:
   
  На Lolo5, DigY и Ph0enix им се допаѓа ова.
 3. Ph0enix

  Ph0enix Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  325
  Не е толку важно како јас го доживувам, колку што се важни „последиците“ што ќе ги претрпи девојката која ме бакнува во врат. :wasntme: :lol:
  Се губам, тотално...
   
  На Lolo5, Liu и glosipgirl им се допаѓа ова.
 4. SomeWhere

  SomeWhere Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Се ежам од цела, но после тоа си знае тој што треба да прави.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
  Најдобро можам само вака да го опишам тоа чуство-Го осеќам ...меѓу нозете :D Аух колку се палам на тоа !!! :angel:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  демек
   

  Прикачени фајлови:

  • pozadina.jpg
   pozadina.jpg
   Големина на фајлот:
   9,5 KB
   Прегледи:
   1.443
  На teressa, Lolo5 и Domino им се допаѓа ова.
 7. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.363
  Допаѓања:
  2.470
  Пол:
  Женски
  хахх Ми се свиѓаат таквите бакнежи...само проблем ми е што мразам некој да ме допира околу вратот и искрено и ме скокотка :lol: :tmi: :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.056
  Допаѓања:
  17.200
  Пол:
  Женски
  обожавам! многу ми е убаво :inlove: а дечкоми знае тоа како да го направи најдобро :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lavica01

  Lavica01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Хмм .. па како да ви кажам :$ Бакнеж на врат, ме ежи целосно,од глава до петици..ме предизвикува на нешто безобразно :$ но знам да се контролираам :$$ Го обожавам овој бакнеж
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Уф го обожавам! Се ежам целата, а дечко ми колку добро ме бацува! :lol: Но тоа го користи само кога сме дома или на некое место каде што сме тој и јас за после да продолжи се подоле! :$ :$ :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
  Ох, се палам на таквите бакнежи. Дечко ми секогаш знае да ми даде некој таков преубав бакнеж на вратот :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.634
  Допаѓања:
  33.018
  Пол:
  Женски
  По оној во чело овој е МмМм... :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  52
  Многу убав бакнеж е, штета што без да приметам заклучив дека многу од дамна не сме го практикувале, ке почнеме пак :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  2.857
  Пол:
  Женски
  го обожувам :D едноставно ме пали
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.056
  Допаѓања:
  17.200
  Пол:
  Женски
  МММммм го обожавам бакнежот на врат. :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.133
  Допаѓања:
  81.401
  Пол:
  Женски
  Едноставно уживам во тие моменти :$ :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.345
  Допаѓања:
  8.468
  Убаво моментално чувство :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Nezna28

  Nezna28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  215
  Тој бакнеж е некако за нас „постарите“ кои знаеме што е вистинска романтика, бидејки денешнаа младина става толку хемикалии на лице, и евтини парфеми па не е исклучено да треба партнерот по тој бакнеж да го носат на токсикологија за детоксикација. Порано тој бакнеж често се практикуваше и ние девојките неретко имавме таканаречени „шливки“ кои срамежлио ги прикривавме со ролки.
   
  На Lolo5 и КикиМаус им се допаѓа ова.
 19. Femina777

  Femina777 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  236
  Нешто најубавоо :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Ахх уживање.. ме полудуваат тие бакнежи :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.