Бакнување на јавни места!

Дискусија во 'Врски' започната од Strumka22, 28 октомври 2013.

 1. kara1

  kara1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2013
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Mislam deka e vo red megutoa samo ako se kratki i normalni baknuvanjata,se sto e vo granicata na normalata e ok,ona drugoto definitivno ne go odobruvam
   
 2. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  4.058
  Ич не сакам покажување на affections јавно (не ми текнува како се вика на македонски зборот (facepalm)) ,под тоа подразбирам и гушкање, држење за рака и бакнување. Сега еден краток бакнеж уз одење ми е ок, ама да земе да ме жваља типот на сред прометно место, луѓе кај што поминуваат, нема шанси. Е сега вечер, да седнеме на некоја позатскриена клупа кај што не минуваат многу луѓе, може, сега мора и негде да се бакнеме ако не сме дома, нели. :D
   
 3. sj *O*

  sj *O* Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2016
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  1.465
  Пол:
  Женски
  не можам да поднесам бацвање на јавни места. познавам еден таков. со девојка му се шлапат ли се шлапат, кај ќе стигнат. в кафич, пред луѓе итн. ко ги видов последно пред 5 дена за малце ќе почнеа да се е*ат. мислам, почна батето за нозе да ја фаќа и за уста да ја шлапа. оваја не ни мрдна. абе без усул...(facepalm) искрено за мене шлапањето на јавни места е бесчуствително, без контрола, едноставно НЕ!!!
   
  На Згодно Момче и Glasna им се допаѓа ова.
 4. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  129.361
  Пол:
  Женски
  Краток бакнеж е ОК..
  Ама војна со јазици ,,ноуп:shake:
   
  На sj *O*, Згодно Момче и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 5. curlyhairgirl*

  curlyhairgirl* Нов член

  Се зачлени на:
  25 декември 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  не сметам дека е океј лигавење по автобуски постојки и ред други јавни места баш поради тоа што секој пар треба да го ''сокрие својот интимен начин на комуникација'' поради тоа што на јавните места секогаш има толпа народ и не изгледа океј во ниеден поглед