1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бакнување на јавни места!

Дискусија во 'Врски' започната од Strumka22, 28 октомври 2013.

  1. kara1

    kara1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 декември 2013
    Пораки:
    131
    Допаѓања:
    101
    Пол:
    Женски
    Mislam deka e vo red megutoa samo ako se kratki i normalni baknuvanjata,se sto e vo granicata na normalata e ok,ona drugoto definitivno ne go odobruvam
     
  2. blueeparadise

    blueeparadise Популарен член

    Се зачлени на:
    22 октомври 2010
    Пораки:
    3.547
    Допаѓања:
    6.312
    Ич не сакам покажување на affections јавно (не ми текнува како се вика на македонски зборот (facepalm)) ,под тоа подразбирам и гушкање, држење за рака и бакнување. Сега еден краток бакнеж уз одење ми е ок, ама да земе да ме жваља типот на сред прометно место, луѓе кај што поминуваат, нема шанси. Е сега вечер, да седнеме на некоја позатскриена клупа кај што не минуваат многу луѓе, може, сега мора и негде да се бакнеме ако не сме дома, нели. :D
     
  3. sj *O*

    sj *O* Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2016
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.921
    Пол:
    Женски
    не можам да поднесам бацвање на јавни места. познавам еден таков. со девојка му се шлапат ли се шлапат, кај ќе стигнат. в кафич, пред луѓе итн. ко ги видов последно пред 5 дена за малце ќе почнеа да се е*ат. мислам, почна батето за нозе да ја фаќа и за уста да ја шлапа. оваја не ни мрдна. абе без усул...(facepalm) искрено за мене шлапањето на јавни места е бесчуствително, без контрола, едноставно НЕ!!!
     
    На Згодно Момче и Glasna им се допаѓа ова.
  4. Dust

    Dust Game Over

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    11.582
    Допаѓања:
    171.565
    Пол:
    Женски
    Краток бакнеж е ОК..
    Ама војна со јазици ,,ноуп:shake:
     
    На sj *O*, Згодно Момче и Rebecca_R им се допаѓа ова.
  5. curlyhairgirl*

    curlyhairgirl* Нов член

    Се зачлени на:
    25 декември 2016
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    не сметам дека е океј лигавење по автобуски постојки и ред други јавни места баш поради тоа што секој пар треба да го ''сокрие својот интимен начин на комуникација'' поради тоа што на јавните места секогаш има толпа народ и не изгледа океј во ниеден поглед