1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Балетанки

Дискусија во 'Канта' започната од maria.magdalena, 10 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maria.magdalena

  maria.magdalena Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали саката да носите балетанки, и дали сакате да ги носите на боса нога, или со хулахопки, дали сте имале било какви проблеми со стапалата од носење на балетанки ???
   
 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.