1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Балканот од различни перспективи

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 15 декември 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Како Словенците го гледаат Балканот
  [​IMG]

  Како Србите го гледаат Балканот
  [​IMG]

  Како Хрватите го гледаат Балканот
  [​IMG]

  ...

  Неможев да ги најдам другите карти, ама ако ги најдам ќе дополнам. :) Интересно нели? :)

  За да ги видите целосно сликите кликнете десен клик потоа View Image во нов таб :)
   
  На TS-310, Stam и MacenceEna им се допаѓа ова.
 2. Maxymous

  Maxymous Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  70
  Словенците се најдобри :D :D :D
   
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Многу интересно е. :D :D
  Јаки се картиве ~ :D
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.706
  Пол:
  Женски
  :D:D:D Картиве се закон! Многу интересно!
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.