Барам советт...

Дискусија во 'Канта' започната од nate.k, 21 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Мајка ми ме замоли да ме пријави на m2..Вели дека имам прекрасен глас, но јас не мислам така...Не знам што е проблемот? Дали сум несигурна и без самодоверба или не? Што мислите вие?? Дајте помогнете...Да се пријавам или не, оти на 4 декември доаѓаат во Штип и не знам што да правам...Совеет???
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
  девојче, пред се, тука не се отвара тема, поготово не за музика, имаш за M2 во музика :)

  muzika/potraga-po-zvezda-m2-produkcija-t3918/

  а ако мислиш дека имаш талент, дека озбилно знаеш да пееш, пријави се зашто да не! ;) :) можеби ќе имаш среќа, ништо не се знае
   
  На nate.k му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.