1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барање работа во Хрватска

Дискусија во 'Канта' започната од Ane_na_Bisera16, 30 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки, би сакала да дискутираме за оваа тема во врска за работа во Хрватска и во врска за искуството кое сте го имале таму, добро или лошо, и која работа е најпрепорачлива и најплатена да се работи.

  Доколку има ваква тема слободно бришете. :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.085
  Допаѓања:
  29.846
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Работа-во-Хрватска.27070/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.