babylove овошни кашички

Белег од херпес............

Дискусија во 'Канта' започната од Nana22, 27 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana22

  Nana22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Ме интересира дали знаете некоја маст или пак домашен рецепт против белег од херпес.Имав херпес и сега ми остана белег неможам ни да го покријам со пудра.... :( Ако некој знае ве молам кажете ми. :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.175
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.