Биоенергија

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Bokicka, 5 април 2010.

 1. Vivid

  Vivid Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Ве молам ако некој знае како да контактирам со Ѓорѓи Филев да ми пиши порака
   
  На komandos му/ѝ се допаѓа ова.
 2. zagrizena1

  zagrizena1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  барам број и адреса од Горги Филев доколку некој може да ми помогне нека ми пише
  благодарам
   
 3. napoleon

  napoleon Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  7
  Здраво!Дали некој слиушнал за Тахир од Ѓорче Петров мене ми препорачаа да одам кај него ако некој слушнал или имал искуство нека пише!
   
 4. KENdra

  KENdra Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Ве молам и мене некој кој знае адреса и телефон од биоенергетичарот Филев да ми пише во лп .Фала ви многу.
   
 5. Ane.a

  Ane.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  И мене нека ми пише некој број во лп за Филев ,фала
   
 6. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.972
  Пол:
  Женски
  Ако може и ако знае некој број од Филев нека ми пише лп. Благодарам.
   
 7. butterflysk

  butterflysk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  704
 8. MilicaDobrilova

  MilicaDobrilova Нов член

  Се зачлени на:
  23 мај 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Девојки ако некоја од вас има телефон од Ѓорги Филев(јас имам фиксен само ама никој не се јавува), ве замолувам да ми го пишете по лп.
  Ви благодарам однапред
   
 9. anggell

  anggell Популарен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  1.416
  Пол:
  Женски
  Филев повеќе не живее во Скопје, затоа не крева на телефон, само на еден ден во месецот ќе се враќал таму :) .
   
  На guarana му/ѝ се допаѓа ова.
 10. guarana

  guarana Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  ќе ве молам ако знае некој и мене нека ми пише број од Филев во лп.

  фала многу
   
 11. Oli24

  Oli24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  3
  Ako nekoj ima telefonski kontakti neka mi gi isprati vo lp.

  Telefonski kontakt Gjorgji Filev
  Telefonski kontakt Laste od Magjari
   
 12. desperate15

  desperate15 Активен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2014
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  имаш брј негов на златна книга. zlatnakniga.mk и пиши горги филев
   
 13. Oli24

  Oli24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  3
  Na toj broj nikoj ne se javuva,nnekoj drug konatkt???
   
 14. oliviamars

  oliviamars Активен член

  Се зачлени на:
  3 март 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите. Се зачленив само за да го споделам моето искуство.
  Пред месец дена праев испитувања и дијагностицирано ми е покачување на некој хормон што и ми предизвикува појава на акни.Страшно.Цел живот имав стакло чисто лице.И сега одеднаш катастрофа.
  Креми скапи,ефтини,лосиони,што уште не,ништо не помогна. На гинеколог ми рекоа единственото решение ти е Диане35. Менструации ми се редовни,цисти немам.
  Е сега јас веќе две години наназад патам од панични напади и веќе две год пијам антидепресиви и хелекс по потреба.
  Но овојпат решив да одбијам да пијам лекови.Пред некој ден почнав да идам на терапии кај лекар кој лечи со бионергија со надеж дека ке ми ги среди хормоните а со тоа и лицето,а истовремено и паничните напади.
  Веќе од денес прекинувам со антидепресивите и хелексот.Дали имал некој искуство со бионергетичари?
  Јас одбивам повеќе да пијам било какви лекарства и затоа се одлучив на ваков начин.Сеуште е рано. Колку ми помогнал ќе ви пишувам понатаму.
   
 15. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.706
  Пол:
  Машки
  .me interesira dali nekoj bil kaj Gorgji Filev i kolkava e efikasnosta od negoviot tretman.
  Sto se moze da leci od bolestite .Dokolku ima nekoj iskustvo nek pise balgodatam
   
 16. Lemon

  Lemon Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  82
  може и мене кој го има телефонот од г. филев да ми пише во ЛП?
   
 17. kejti.j

  kejti.j Нов член

  Се зачлени на:
  4 март 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ве молам ако некоја од вас го има телефонот од Ѓорги Филев да ми го прати...Ви благодарам однапред :)
   
 18. intuicija

  intuicija Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2015
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  24
  nemam kirilica u kompjuterot. linux koristam. ve molam brojot na filev ako moze? vi blagodaram
   
 19. egnable

  egnable Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Ako moze nekoj da mi go prati tel-brojot na Filev ? Fala
   
 20. veronaverona

  veronaverona Нов член

  Се зачлени на:
  30 март 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Ke moze li vo L P nekoj da mi go pise brojot na Filev ? Blagodaram odnapred :)