1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Би-секс мажите и вие

Дискусија во 'Канта' започната од WildMk, 4 јуни 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  33.572
  Допаѓања:
  265.500
  Што би направиле и како би се чувствувале, да дознаете дека некој со кој имате/сте имале сексуални односи, има секс и со мажи?

  Се извинувам ако не го погодив подфорумот и/или ако има друга ваква тема.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.915
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.