1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Би се смениле ли за некој друг тип,само да ве засака ??

Дискусија во 'Канта' започната од Angel4eeee, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема а баш ме интересира какво мислење имате.
  Дали би се промениле за некого само за да ве засака ?? :)

  Оваа тема ја отворив затоа што и ја имам таква ситуација а и ке им помогнете и на другите со вашите совети за тоа дали да се сменат или не.


  Еве ја ке почнам. Оваа ве4ер ми кажа дека требало да се понашам по нормално да бидам поозбилна и искрена :!: . Јас се понашам отка4ено но тоа ми е стилот а тој не го поднесува тоа, да бидам поозбилна па не можам кога сите се смеееат во друштво и трескаат зелени :D а за искрена сум и тоа повеке од што треба.

  Али сепак сакам да прочитам и ваши мислења во врска со ова,ја ке се потрудам да се сменам ама незз како ке изгледа тоа :D . Едноставно не сум повле4ен тип, незз што е работата стварно абе се палат машки без да ги допрам :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.