1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блузон

Дискусија во 'Канта' започната од theladyA, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. theladyA

  theladyA Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Каде можам да најдам блузон што пишува I love my boyfriend и I love my girlfrend ?? :D
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.