1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Богаташи (Канал 5)

Дискусија во 'Канта' започната од Mrs.Precious, 10 ноември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  2.856
  Допаѓања:
  18.871
  Пол:
  Женски
  _uploads_thumbs_resize_800x420_393779.jpg
  Џансу е најмладата ќерка на познатата богата фамилија Коран. Има се што може да посака, но не и љубовта од нејзината мајка. Што и да направи не е доволно да добие една искрена мајчинска прегратка. Разочарана и сама, одлучува да започне нов живот следејќи ги сигналите што и ги испраќа судбината. И покрај целото богатсво, Џансу ќе се вработи како продавачка во маркет и ќе го крие вистинскиот идентитет.

  Керем е син единец. Цел живот работи за една богата фамилија. Во еден момент, кога ќе помисли дека е време да застане на свои нозе и да не зависи од никого, неговиот богат другар од детство Мерт ќе му понуди на месец дена да го заменат идентитетот. Во тој момент неизбежна ќе биде средбата на Џансу и Керем. Во светот во кои и двајцата го кријат минатото, можеби судбината ќе вмеша прсти.

  Ја гледате серијава? Мене ми е една од омилените. :)
   
 2. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  564
  Пол:
  Машки
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.