Форумџика на годината 2020

Боди,да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од sakamramenstomak, 15 мај 2011.

 1. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Се мислам дали да купам боди или не...Кажете ни го вашето мислење за бодито,така ќе се ослучам ;)
   
 2. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Купи си поубаво е боди да си носеш :)
   
 3. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски