Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Борба со целулитот (совети)

Дискусија во 'Канта' започната од Minnie15, 24 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Minnie15

  Minnie15 Активен член

  Се зачлени на:
  18 март 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  Девојки верувам дека многу од вас го имаат овој проблем па сакам да споделувате искуства за намалување на целулитот .
  Секој совет е добредојден :D
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  20.224
  Допаѓања:
  177.856
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.