Бременост со второ дете

Дискусија во 'Канта' започната од Nd_sk, 27 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nd_sk

  Nd_sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2016
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  272
  Пол:
  Женски
  Кога сметате дека е најдобро време за второ дете ?
   
 2. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.752
  Допаѓања:
  40.109
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.