1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВМРО е насекаде околу нас

Дискусија во 'Насмевка' започната од RainBow, 1 ноември 2014.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  ВМРО НЕ СЕ ПРАЗНУВА, ВМРО СЕ ЖИВЕЕ! ВМРО ТЕЧЕ ВО НАШИТЕ ВЕНИ, БИЕ ВО НАШИТЕ СРЦА, СЕ ИЗЛЕВА ОД НАШИТЕ ТЕЛЕСНИ ТЕЧНОСТИ! НЕ ПОСТОИ ДЕН НА ВМРО, ПОСТОИ САМО ВМРО НА ДЕНОТ, ВМРО НА СВЕТОТ, ВМРО НА СЕПОСТОЕЊЕТО!
  Преземено

  Мислам дека се е доволно кажано со постираниот текст погоре. Темава е чисто за забава и да се насмееме малку, без тешки политики водење, се што е сериозно ќе биде избришано, дозволени се само мали зафрканции на сметка на ВМРО.
  Сепак, ВМРО е насекаде и може да поднесе малку шега на своја сметка. :D
   
  На CameliaMiller, Victorian, Summerlover и 12 други им се допаѓа ова.
 2. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.593
  Допаѓања:
  9.361
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl:
   
  На WildMk, +++, Lolo5 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.530
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1455384101116.jpg
   
  На WildMk, Таа Сум, SV1911 и 10 други им се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  makedonia cela da je!!!!11
   
  На Alisa22, CameliaMiller, prominent и 10 други им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.089
  Допаѓања:
  163.461
  Пол:
  Женски
  I sekoj daja znae!!!11 :!: :rofl:
   
  На Alisa22, SV1911, CameliaMiller и 15 други им се допаѓа ова.
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  za 7 iljad ke rabotam konfekcia ama imeto ne godavam!!!!!11
   
  На Alisa22, SV1911, CameliaMiller и 11 други им се допаѓа ова.
 7. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  34.212
  sO nIkolA do Grop!1!!1!

   
  На CameliaMiller, CoCoGiiiRL, prominent и 15 други им се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  gureski ti si nasiot heroj i patriot nikade nea da zamines zajef moze samo da go jade tvojot ti si nasa najgolema nades te sakame i cekame na vlast pa da dojs
  [​IMG]
   
  На CameliaMiller, prominent, theowndemon и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Црна Ружа

  Црна Ружа Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  vazno segradi !  gleate i gospo si kaza belata rasa nastanala vo selo Porodin, mamicata na soros, judeomasonite laminatite komunyarite zato sakat dane unistat pozz od Jimmy Petrefski, Windsor, Ontario
   
  На CameliaMiller, prominent, calliope и 6 други им се допаѓа ова.
 10. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  sosros mozi da ni jadi samo gruecki e praten od boga i zato samo sonce nad makedonia sija pak ke dojme na vlast da znajte sorosoiti
   
  На SV1911, CameliaMiller, prominent и 7 други им се допаѓа ова.
 11. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  34.212
  so nikola caro makjedonsi i vmro, ristijanskata vera i falangata na aleksandar voserceto aMin Pozz od auSreLija

   
  На SV1911, CameliaMiller, Adi888 и 7 други им се допаѓа ова.
 12. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  i zaborajv da dokazam nes
  ti zaejf ja dade drzavata na ahmeti na duji sram daitie predavnik
   
  На Alisa22, SV1911, CameliaMiller и 10 други им се допаѓа ова.
 13. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  2.518
  Пол:
  Женски
 14. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.089
  Допаѓања:
  163.461
  Пол:
  Женски
  i daja parcat i da ja kinat od Makedonia samo sonceto e postaro!!1
  uaaaa siptari, pederi, sorosoiti, stranski sluzbi!!!11 NIKOJ NISTO NE TI MOZE NIKOLAAAAA <3

  П.С.
  Сериозните мислења од 3-4 членови во политика, комотно би се вклопиле тука :wasntme:
  П.П.С. Урлам, не сте нормални! :rofl: :bow:
   
  На Alisa22, SV1911, CameliaMiller и 16 други им се допаѓа ова.
 15. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  prokeltnici ja si legnuvam sea utre nov den novo sonce se poblsiuk e krajot na sds se gleda krajot da zivee MAKEDONIA11111111111
   
  На CameliaMiller, prominent, theowndemon и 5 други им се допаѓа ова.
 16. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.573
  Допаѓања:
  9.823
  Пол:
  Машки
  Најјака беше онаа бабичката што беше на контра-протест организиран од ВМРО и ја прашуваат зошто дошла и она плука по СДСМ и вика: Никола треба да дојде на власт! А Никола тековен премиер тогаш :D
   
  На SV1911, CameliaMiller, Adi888 и 12 други им се допаѓа ова.
 17. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  i po nikola nikola ok ? DA ZIVEJ NIKOLA PATIOT NAS EDEN Pozz
   
  На SV1911, CameliaMiller, Adi888 и 3 други им се допаѓа ова.
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.806
  Допаѓања:
  25.080
  Пол:
  Женски
  Мацкедониа , вецна ! ПоздраФ до најсекси премиерот Н . Г . :rofl:

  П . С . Се изнасмеав . Од сега кога не ќе ми е до смеење , ќе доаѓам на темава :rofl:
   
  На CameliaMiller, prominent, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Daern

  Daern Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.247
  Пол:
  Машки
  Чекајте до локални се ќе се смени
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 20. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  siln o svetnal den nad makedonia kako sekos dosa ne delevte sorosoidi kazete javno kolku vi davat za da go davate naseto par4e zemija kazete ajde nikoj ne moze da aj unisti makedonija da zive NIKOLA nas najgolem patriot sin makedonsk ite sakame
  ve pzodravuvam site prokeltnici so ova pesna na Goce najgolemiot patriot sekako posle NIKOLA
   
  На CameliaMiller, Arthur, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.