1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВРЪЗКИ (Liaisons) (Врски)

Дискусија во 'Канта' започната од Mr.Lover, 25 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mr.Lover

  Mr.Lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Машки

  [​IMG]
  Врски е бугарска серија која е многу интересна. Имам изгледано 1 сезона сега ке почнам да ја гледам и 2. Многу е добро оценета на имдб, може да ја гледате на јутуб или да си ја симнете од замунда нема да жалите :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.