1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вагинални звуци возбудливост или срам

Дискусија во 'Канта' започната од GiaRossi, 13 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GiaRossi

  GiaRossi Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Од време на време ми се случува за време на секс вагината да испушта чудни звуци нешто како прцкање како да испуста воздух мене ми е непријатно и многу сум исплашена. Сеусте не сум била на гинеколог други до сега никакви проблеми не сум имала од типот на некаква инфекција. Ве молам за одговор од што може тоа да биде дали ви се има слчено такво нешто и дали е опасно ??? :?: :?:
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има оваква тема. И не е ништо страшно не е инфекција. Се случува на секоја девојка.
  Еве ти прочитај.
  seks/gasovi-pri-seksualen-odnos-t2007/
   
 4. GiaRossi

  GiaRossi Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Благодарм за линкот претпоставував дека е тоа дека влегува воздух но сепак ми беше нешто ново и не ми се случило до сега малце е непријатно
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.