1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вадење заб

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Butterfly-Girl, 27 февруари 2013.

 1. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  Здраво. Јас имам еден расипан заб кој треба да ми го вадат, ама мн. ми е страв :( . Сакав да прашам дали на некој од вас имаат му вадено заб, дали боли...
  Инаку ако темава не е за тука слободно преместете ја. Нова сум на форумов и не се разбирам баш во тоа :D
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  епа зависи во каква состојба ти е забот.. иначе мене ме нема многуу болено.. :)
   
 3. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  959
  Мене прво ми ставија анестезија а потоа со специјални клешти ми го извадија.Не чувствував ниту најмала болка :D