1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакцини против сезонски грип

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Schhhh..., 1 ноември 2017.

 1. Schhhh...

  Schhhh... Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2017
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Машки
  Слушав моментално вести и викаат дека иделе од Тетово и Гостивар да примаат сезонски вакцини за грип.
  Јас порано примав и секад истатата година имав намален имунитет и решив да прекинам и до ден денес се помалку се разболувам од кога прекинав да ги примам.
  Ме интересираат ваши искуства?
  Со каков квалитет се?
  Јас знам порано примав од зегин демек некои француски.
  Дали сте задоволни,незадоволни или чисто лага на фармацевските компании?
   
  На daylight му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cosmic Girl

  Cosmic Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2020
  Пораки:
  1.975
  Допаѓања:
  7.726
  Пол:
  Женски