Вампир

Дискусија во 'Канта' започната од Fatima-Bella, 13 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fatima-Bella

  Fatima-Bella Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2012
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Од толку филмови и серии со вампири почнав да верувам дека навистина постојат што мислите вие??
   
 2. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.