Вашата коса преку слики

Дискусија во 'Коса' започната од heart.stealer, 11 јануари 2013.

 1. piglet1

  piglet1 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2015
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  12.093
  Пол:
  Женски
  A9EAAB52-0DE3-4BB5-B789-FF048DE26FEB.jpeg
   
  На Osamena devojka, kikkki, wendy2 и 44 други им се допаѓа ова.
 2. WhiteAngell

  WhiteAngell Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  1.117
  Пол:
  Женски
  received_2525671057720039.jpeg

  Промена :)
   
  На Osamena devojka, kikkki, girl-miri и 34 други им се допаѓа ова.
 3. Mari*

  Mari* Популарен член

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.579
  Допаѓања:
  44.479
  Пол:
  Женски
  20190928_145359.jpg
   
  На SandStorm, Osamena devojka, kikkki и 72 други им се допаѓа ова.
 4. Pcelka1315

  Pcelka1315 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2017
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  1.794
  Пол:
  Женски
 5. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.061
  Допаѓања:
  64.297
  Пол:
  Женски
  Како собра храброст да ја шишнеш волку? И јас сакам ама неможам да се осмелам никако (facepalm) Наредна нед се шишам, ама колку ке видиме :D
   
  На Mari* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mari*

  Mari* Популарен член

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.579
  Допаѓања:
  44.479
  Пол:
  Женски
  Да ти ја пратам ќерка ми и ќе мораш :D
  Ми ја имаше така заплеткано косата што мораше онолку кратко да ја скратам :|
  Ама не изгледа лошо за промена...а и коса ко коса расте :wasntme: (се тешам само ;( )
   
  На Girl-Rabbit, mal.ecka, mariz и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Marina*F

  Marina*F Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2019
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
 8. Mari*

  Mari* Популарен член

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.579
  Допаѓања:
  44.479
  Пол:
  Женски
  Сама се шишам :$
   
  На Bozica1980, Doozy, Justicija и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Marina*F

  Marina*F Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2019
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  :o :o Браво!
   
  На Tajnaotrovna, piksooki и Mari* им се допаѓа ова.
 10. N.2106

  N.2106 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2017
  Пораки:
  1.061
  Допаѓања:
  18.354
  Пол:
  Женски
  PhotoCollage_20191005_102434516.jpg
   
  На kikkki, zalosna, girl-miri и 21 други им се допаѓа ова.
 11. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.954
  Пол:
  Женски
  20191009_184927.jpg
   
  На kikkki, kuc, MarigoldA и 23 други им се допаѓа ова.
 12. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.943
  Допаѓања:
  33.225
  Пол:
  Женски
  IMG_20191023_133707370~2.jpg IMG_20191023_133329765~2.jpg
  All natural :)
  На сонце ми е најубава.
   
  На kikkki, crimson, najjacha и 47 други им се допаѓа ова.
 13. Ambitious

  Ambitious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  5.762
  Пол:
  Женски
  На Amellie13 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.559
  Допаѓања:
  141.264
  20191019_191254.jpg
   
  На kikkki, JuLleE, zalosna и 27 други им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.924
  На kuc, LejlaD, Dadusicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.061
  Допаѓања:
  64.297
  Пол:
  Женски
  И сега ми е криво... ама многу ми тежеше сакав олеснување :sweat: 20191023_220603.jpg
   
  На kikkki, teaiva, JuLleE и 29 други им се допаѓа ова.
 17. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.442
  Допаѓања:
  9.294
  Пол:
  Женски
  На Mari* и mariz им се допаѓа ова.
 18. Mari*

  Mari* Популарен член

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.579
  Допаѓања:
  44.479
  Пол:
  Женски
  Многу ти е убава косата :* ич да не ти е криво (y)
   
  На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
 19. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.061
  Допаѓања:
  64.297
  Пол:
  Женски
  Фала :* Купив кафена фарба како мојата и незнам дали и тоа да го направам :lol:
   
  На Mari* му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Mari*

  Mari* Популарен член

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.579
  Допаѓања:
  44.479
  Пол:
  Женски
  Ау не :D ја би обновила омбре :wasntme: само греота многу здрава коса имаш :inlove:
  Нешто вака
  Screenshot_20191020-200209.png
   
  На zalosna, kuc, Cinnamon Bun и 2 други им се допаѓа ова.