Вашето прво мислење

Дискусија во 'Насмевка' започната од Lella, 16 мај 2014.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.840
  Допаѓања:
  26.169
  Пол:
  Женски
  Темава можеби треба да оди во Кафе муабети, нека ја преместат модераторите ако е така. И ако е глупава, секако - канта! :!:

  Цитирајте го вашето прво мислење овде на форумов. Моето прво мислење не е од овој профил. Како и да е, еве го:

  Тема: Кое домашно милениче го чувате?

  *Напомена: Не го менувајте мислењето и напишете ја темата во кое е постирано :!:
   
  На Tan4ence и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.704
  Допаѓања:
  36.095
  Пол:
  Женски
  тема: да се запознаеме :)
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 3. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.245
  Пол:
  Женски
  Во темата за цветче. :f:
  Не зезај еј. |(
   
 4. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.241
  Допаѓања:
  9.681
  Пол:
  Женски
  :x Уште презимето, адресата и телефонот ми фалеле. :rofl:
   
  На iloveyou29, Cinderfakinrella и Crna Dama им се допаѓа ова.
 5. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.245
  Пол:
  Женски
  И матичен број. :D
   
  На Cinderfakinrella и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.385
  Допаѓања:
  134.869
  Пол:
  Женски
  Во темата Каде во моментов би сакале да бидете?


  Добро не е лошо. :D
   
 7. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Интересна тема. :D
  Моето прво мислење e во среќен роденден, еве го:
  :rofl:
   
 8. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Тема: Тепачка помеѓу женски :rofl:
   
 9. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  5.756
  Пол:
  Женски
  Интересна тема. Осеќам дека ќе има смеење. :D
  Сум заборавила кое ми било првото мислење. :)

  Во "Што би му кажале..."
   
 10. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Среќен почеток на форумов сум имала. :rofl:
   
 11. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.485
  Dvolicen :lol:
   
 12. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.528
  Допаѓања:
  4.027
  Пол:
  Женски
  ќе се отрујам жими све :D
   
 13. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски

  О господе...ама уште си стојам на мислењево по малку :D
   
 14. Mahidevranfan

  Mahidevranfan Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Пол:
  Женски
  Тема: Величествениот век (Мuhteşem Yüzyıl) [Канал 5]

  -Уникатна форумџика, нема што :rofl: :rofl: :D :wasntme:
   
 15. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.400
  Допаѓања:
  15.958
  :D :D :D :D :D :D
  Лелее ќе се убијам :!: :lol:
   
 16. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.539
  Пол:
  Женски
  Од темата:Кој според вас треба да е првиот македонски идол?
   
 17. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Teма:Каква уста имате?
  Инаку јас планирав да отворам ваква тема,ме претица
   
 18. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.412
  Пол:
  Женски
  Браво! Инаку 15 години сум имала кога сум се зачленила. Ама ете, поголема да бидам сум сакала. :D
   
 19. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.137
  Допаѓања:
  8.038
  Пол:
  Женски
  Дали верувате во духови?
  Мене и другарка ми оваа тема не уби.Секојдневно ја читаме,неможеме да поверуваме.Длабоко веруваме,иако фала богу немаме искуство.Се надевам дека не се безврска плаши ме и дека сево ова ваше искуство е вистина,не измислици :(

  Не можам,ке си пукнам.
  Кој памет сум имала пред година дена...
   
 20. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.399
  Пол:
  Женски
  Ќе се фрлам :rofl: