1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашето прво мислење

Дискусија во 'Канта' започната од Salvatore'sgirl3, 26 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Salvatore'sgirl3

  Salvatore'sgirl3 Нов член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ајде феминки, тука можете да ни кажете кое било вашето прво мислење од како сте се зачлениле..

  Пр.Моето ,за Дневниците на Вампирот:devil:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.102
  Допаѓања:
  56.260
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.