1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашето прво мување (опишете)

Дискусија во 'Канта' започната од Didi-13, 15 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Девојки ако има иста ваква тема избришете ја. Мене ме интересира како помина вашето прво мување?
  Опишете во детали ве молам :$ :$ :$
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.