1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот Прв Бакнеж ?

Дискусија во 'Канта' започната од Mia14, 11 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mia14

  Mia14 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 2. esperansa777

  esperansa777 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  1.858
  Пол:
  Женски
  се случи на 18 год,во тој период гледав многу шпански филмови и бев убедена дека тој што ке те бакне прв,мора да ти биде прв во се,а и така беше,арно ама беше толку нестабилна личност и лигав што не заслужуваше ништо од тоа,едноставно не знаеше ништо да цени,ама касно го сфатив тоа...
  Значи отидовме во парк,седнавме на една клупа и овој клекна пред мене и само :* ,ама на устата како на образ да бакнува,и тоа двапати :* :* ,вториот пат за малку ке паднев назаднички од клупата :D ,се смеам кога ке ми текне,а после ја усовршив техниката и станав професионалец,ај да не се фалам :D
   
  На Mia14 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.